Balıkesir Silvermat Etiket

Balıkesir Silvermat Etiket | Balıkesir Silvermat Etiket Fiyatları | Balıkesir Silvermat Etiket Özellikleri | Balıkesir Silvermat Etiket Yazıcı | Balıkesir Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Balıkesir Silver Mat Etiket | Balıkesir Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Balıkesir silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir balıkesir etiket türüdür. Genellikle kitap ve balıkesir barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Balıkesir silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun balıkesir etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan balıkesir silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Balıkesir silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Balıkesir silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Balıkesir silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Balıkesir silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Balıkesir silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Balıkesir etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Balıkesir silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Balıkesir silvermat etiket, balıkesir termal etiket, balıkesir silver mat etiketler, balıkesir mat etiketler, balıkesir silver mat etiket fiyatları, balıkesir etiket fiyatları, balıkesir şeffaf etiket fiyatları, balıkesir silver mat barkod etiketi, balıkesir barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner