CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Balıkesir Baskılı Pasta Kutusu

Balıkesir Baskılı Pasta Kutuları | Balıkesir Pasta Kutusu | Balıkesir Pasta Kutusu Fiyatları | Balıkesir Baskısız Pasta Kutusu | Balıkesir Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Balıkesir Pasta Kutusu Baskılı | Balıkesir Pasta Kutusu Siparişi | Balıkesir Baskılı Kutu | Balıkesir Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Balıkesir pasta kutusu, balıkesir baklava kutusu, balıkesir pizza kutusu, balıkesir lahmacun kutusu, balıkesir pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Balıkesir baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Balıkesir baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Balıkesir baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı balıkesir pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Balıkesir baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Balıkesir Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Balıkesir baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için balıkesir pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel balıkesir pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Balıkesir baskılı pasta kutusu, balıkesir baskılı pasta kutusu fiyatları, balıkesir pasta kutuları, balıkesir pasta kutusu fiyatları, balıkesir pasta kutusu imalatı, balıkesir baskılı pasta kutusu ve fiyatı, balıkesir ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner