CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Balıkesir Baskılı Pide Kutusu

Balıkesir  Baskılı Pide Kutusu | Balıkesir  Pide Kutusu Fiyatları |Balıkesir Pide Kutusu  |Balıkesir Pide Kutusu Ölçüleri | Balıkesir Pide Kutusu İmalatı | Balıkesir Hazır Pide Kutusu | Balıkesir Pide Ve Lahmacun Kutusu | Balıkesir Pide Kutuları | Balıkesir Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, balıkesir baklava kutusu, pizza kutusu,balıkesir lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Balıkesir baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Balıkesir baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Balıkesir baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Balıkesir baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Balıkesir pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı balıkesir pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Balıkesir baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Balıkesir pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Balıkesir baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için balıkesir pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel balıkesir pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Balıkesir baskılı pide kutusu, balıkesir pide kutusu fiyatları, balıkesir pide kutusu imalatı, balıkesir pide kutusu , balıkesir baskılı pide kutusu fiyatları, balıkesir baskılı ambalajlar, balıkesir pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner