Balıkesir Fastyre Etiket

Balıkesir Fastyre Etiket | Balıkesir Sembol Barkod Etiket | Etiket Balıkesir | Balıkesir Etiket Fiyatları | Balıkesir Fastyre Etiket Fiyat | Balıkesir Fastyre Etiket Nedir

fastyre etiket

Balıkesir fastyre etiket kuşe kaplı, yüzeyi metalik gri ile boyanmış, ribon baskı ile üretilen etikettir. Yapışkan özelliği oldukça etkilidir. Genellikle tekstil firmalarının balıkesir kartela etiketi olarak kullanılmaktadır. Piyasada lastik etiketi veya çuval etiketi olarak da adlandırılır. Firmanıza özel baskılı veya baskısız balıkesir fastyre etiketi üretimi yapılmaktadır. Kuvvetli yapışma özelliğinden dolayı pürüzlü yüzeylere bile gayet sağlam bir şekilde yapışmaktadırlar.

Balıkesir kağıt bazlı etiket grubunun bir üyesi olan Balıkesir astyre Etiket, kağıt bazlı etiketler ile aynı özelliğe sahiptir. Zorlanmaları durumunda yırtılma özelliği vardır. Balıkesir fastyre etiketin diğer kağıt bazlı etiketler ile arasındaki fark ise, zemininde özel bir yapışkanın bulunması ve bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışmasıdır. Özel yapışkanın bulunduğu tarafı metalik gri ile boyanmış olup, üst tarafı vellum ya da kuşe kağıt ile kaplanmaktadır.

 

 

 

Örnekler:

Fastyre kağıt bazlı bir etiket çeşidi olduğundan dolayı wax ribbon aracılığıyla termal transfer yöntemiyle balıkesir baskı alınmaktadır. Fastyre etiket, bazı sektör tarafından çuval  ya da lastik etiketi olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi de pürüzsüz olmayan yüzeylere kolaylıkla yapıştığından dolayı ağırlıklı olarak bu sektörler tarafından tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır. Fastyre etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Balıkesir fastyre etiket, balıkesir etiket baskı, balıkesir boş etiket, balıkesir termal etiket, Balıkesir etiketçi, balıkesir boş etiket, ucuz etiket balıkesir, balıkesir fastyre etiket fiyatları, balıkesir ribon baskı, balıkesir kartela etiket, balıkesir çuval etiket, balıkesir kuşe kaplı etiket, balıkesir lastik etiketi.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner