Balıkesir Chromolux Etiket

Balıkesir Chromolux Etiket | Balıkesir Chromolux Etiket Nedir | Balıkesir Chromolux Etiket Fiyatları | Balıkesir Chromolux Etiket Baskı | Balıkesir Kromolüks Etiket | Balıkesir Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Balıkesir Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Balıkesir chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Balıkesir chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan balıkesir chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan balıkesir kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı balıkesir chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Balıkesir chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Balıkesir chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve balıkesir kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Balıkesir choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Balıkesir choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel balıkesir etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Balıkesir etiket, balıkesir etiket fiyatları, balıkesir barkod etiket fiyatları, balıkesir baskılı etiket fiyatları, balıkesir barkod, balıkesir rulo etiket fiyatları, balıkesir barkod fiyatları, balıkesir rulo etiket, balıkesir yapışkanlı etiket, balıkesir barkod sistemi, balıkesir barkod okuyucu, balıkesir barkod okuyucu fiyatları, balıkesir koli etiketi, balıkesir tekstil etiketi, balıkesir saten etiket, balıkesir metal etiket, balıkesir mat pp etiket, balıkesir mat pe etiket, balıkesir etiket baskı, balıkesir mat polietilen etiket, balıkesir lazer etiket, balıkesir boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner